O nas»O zespole
 

O zespole

Jednym z ważnych atutów RC jest zespół doświadczonych pracowników, od wielu lat związanych z firmą.Marek Rissmann - założyciel, udziałowiec i Prezes Zarządu RISSMANN Consulting; z wykształcenia ekonomista; dzięki jego wrodzonemu uporowi i konsekwencji w działaniu spółka umacnia swą pozycję na rynku, dostosowując ofertę do potrzeb klientów; kierując zespołem RC zrealizował szereg projektów w zakresie fuzji i przejęć, organizacji i zarządzania oraz controllingu.

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych UMK w Toruniu (1982). Dzięki indywidualnemu tokowi studiów, wiedzę swą zdobywał także u profesorów Uniwersytetu Warszawskiego, SGH (ówcześnie SGPiS) i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Stypendysta The University of Pittsburgh (USA, 1990) i Freie Universität Berlin (Niemcy, 1991). Autor kilkunastu publikacji z zakresu amerykańskiej polityki gospodarczej. Karierę zawodową rozpoczynał na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych w Warszawie. Po zakończeniu pracy dydaktyczno-naukowej, w latach 90-tych dyrektor ekonomiczny i finansowy dwóch spółek prawa handlowego.Ewa Połomska-Wieczorek - starszy konsultant i główna księgowa RISSMANN Consulting; ze spółką związana od ukończenia studiów w 1999 r.; jej optymizm i pogoda ducha sprzyjają budowaniu dobrych relacji z klientem; zajmuje się głównie projektami dotyczącymi fuzji i przejęć, strategii finansowych i organizacyjnych oraz controllingu.

Ukończyła Zarządzanie Finansami na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Stypendystka w ramach programu Banks and Finance in Market Economy na Uniwersytecie w Saarbrücken (Niemcy, 1998) oraz stypendystka DAAD w Europa Kolleg w Hamburgu we współpracy z Uniwersytetem Bundeswehry w Hamburgu (Niemcy, 1999).Katarzyna Słomska - konsultant w zespole RISSMANN Consulting od 2007 roku; takie cechy jej charakteru jak rzetelność i pracowitość potwierdzają, że oczekiwania klientów w stosunku do RC nie zostaną zawiedzione; do jej głównych zadań należy nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami, działania marketingowe oraz współpraca przy pozyskiwaniu dotacji unijnych.

W 2006 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.Claire Holzner - obywatelka Stanów Zjednoczonych Ameryki, od kilku lat współpracująca z RISSMANN Consulting; pochodzi z Pittsburgha (Pensylwania), przez 7 lat mieszkała w Polsce. Licencjat z historii (University Colorado, USA, 1988), Magister TEFL (St. Michael's College, Vermont, USA, 1993). Jej ojczystym językiem jest angielski, mówi również po polsku i niemiecku. Pracowała na uniwersytetach w Pittsburghu (Pensylwania), Boulder (Colorado), Vermont, oraz w firmach w Londynie i w Austrii. Obecnie pracuje w Juniata College w Huntingdon (Pensylwania) gdzie jest wykładowcą języka angielskiego dla obcokrajowców.

 
   zobacz biuletyn
2018-07-19
© by RISSMANN Consulting